• Soodus!

COCOCHOCO GOLD Brasiilia keratiin juuste sirgendamiseks, 250 ml

CCGOLD250
50,00 €

Kirjeldus

UUS COCOCHOCO Gold on premium klassi keratiin, mis annab sinu lainelistele või lokkis juustele erilise sileduse. Sisaldab puhast keratiini ja vedelat kulda, mis on kohandatud spetsiaalse amino ja orgaaniliste hapete seguga.

COCOCHOCO Gold keratiin on ka rikastatud oluliste ja tõhusate koostisosadega, mis aitavad juustel taastada oma sirguse võimalikult kiiresti. Koostis sisaldab taimseid valke, mis toimivad juuste väljalangemise vastu ja tselluloosi kombinatsioone, mis annavad kindla ja sujuva sirgete juuste välimuse. Gold keratiini on lisaks antistaatiline, aitab eemaldada kahusust ja säilitada juustes niiskust pikaajaliste tulemuste jaoks. 

COCOCHOCO Gold pikaajaline keratiin aitab vähendada vee imendumist juustesse, et vältida soolase vee, niiskuse ja vihma negatiivseid mõjusid. See on suurepärane toode, mis ei sisalda allergilisi komponente ega muid ohtlikke aldehüüde.  Toode vähendab kahusust jättes juuksed säravaks, väga pehmeks, hästi lõhnavaks ja aitab muuta juuste kammimise kergemaks. Sirgendamise aluseks on keratiin, mis on väga oluline valk nahale, küüntele ja juustele. Keratiin on ka looduslik aine, mis annab juustele algse sära, tervise ja sileduse. 

Selle COCOCHOCO Gold keratiiniga saad sa väga palju kasu, mida sa tõesti naudid:

·         Aega säästev juuksehooldus. Kui sa enamasti sätid oma juukseid, siis COCOCHOCO Gold vähendab juuste kuivatamise kiirust 40 protsendilt 60 protsendini.

·         Lokkidest lahti saamine. Juuksed jäävad peale keratiini hooldust sirgeks. Niisiis, isegi niiske või vihmase ilmaga ei häiri sind enam lokid.

·         Taastav mõju.  COCOCHOCO Gold Keratiinil on juukseid taastav mõju, nii et isegi paksude juustega inimestel on võimalik nautida mõnusaid ja ilusaid juukseid.

Nii et kui sa unistad kergetest, tervetest ja siledatest juustest, siis  COCOCHOCO Gold keratiin on sinu jaoks parim lahendus. Kui sa kasutad seda toodet, siis naudid kindlasti kvaliteetseid tulemusi, ilma selleta, et kardaksid juuste kahjustamist. Anna endale võimalus kogeda pikaajaliselt sirgeid juukseid. Ja saa teada, millised on tegelikult ilusad, kerged ja tugevad juuksed.

COCOCHOCO protseduuri juhised

Kogus: 250 ml

Teile võib meeldida ka

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi