PROFESSIONAALI KONTO

Meie e-poes on võimalik luua endale kasutajakonto, osta saavad aga mõistagi kõik soovijad.

Kui olete kosmeetik, juuksur või tegelete sarnase alaga, siis saate registreerida omale teistsuguse konto, mis annab teile lisaallahindluse. Selleks kasutage lehe paremal olevat "Registreerimine professionaalidele" linki. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Pärast andmete kontrollimist (mis võib võtta paar päeva aega), liigitame teid eraldi kliendigruppi, kellele kehtivad erisoodustused ja head pakkumised. Palume täpsustada kõik nõutavad andmed ja veenduda nende korrektsuses. Pärast sellise konto loomist saadetakse teile ka vastavasisuline e-kiri.

TOODETE TELLIMINE

Ostmine on lihtsamast lihtsam. Piisab ainult sobivate toodete leidmisest ja nende ostukorvi lisamisest. Ostukori avades näete sinna paigutatud tooteid ning saate nende koguseid muuta või neid sealt eemaldada. Pöörake tähelepanu ka ostukorvis olevatele pakkumistele. Näiteks võib teatud koguses toodet ostes saada kingituse või muu boonuse.

TASUMINE

Tasuda on võimalik mitut moodi:

* Pangalingiga
* Pangaülekandega
* Sularahas kättesaamisel (Omniva pakiautomaadis)

KÄTTETOIMETAMINE

Saadame oma tooteid üle terve Eesti kõikidesse Omniva pakiautomaatidesse.

Tooted Tooted pannakse teele 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Üldiselt siiski samal tööpäeval, mil makse laekub (eeldusel, et makse laekub meie pangakontole enne kella 13:00). Kiireimad maksemeetodid on pangalink või COD (maksmine kättesaamisel).

Enamus Eestisse saadetavaid tellimus jõuavad kohale kahe tööpäeva jooksul pärast nende väljasaatmist. Tellimusi ei väljastata nädalavahetustel ja riigipühadel.

Kui ostusumma ületab 45,00 EUR piiri, on kogu Eesti piires saatmine tasuta!

Kui ostusumma jääb alla 45,00 EUR - maksab tarne kõigest 3,00 EUR.

TÄHTIS: olles vastutustundlikud ja hoidmaks ära ressursside mõttetu raiskamise, kasutame saatmiseks pakendeid, mis on taaskasutatavad (näiteks papist karpe). Selle tõttu ei pruugi väline pakend alati kõige sobivam või ilusam olla ning see võib olla juba kasutatud. Kutsume teid selles osas üles mõistvale suhtumisele.

KONTAKTID JA REKVISIIDID