Üldinfo

KARAL TRADING UAB – lehekülje www.karal.ee haldaja ja omanik kinnitab, et austab oma külastajate ja klientide privaatsust. Garanteerime, et e-poodi sisestatud andmeid kasutatakse ja säilitatakse turvaliselt. Siiski soovitame enne veebilehe kasutamist tutvuda meie eeskirjadega, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

KARAL TRADING UAB jätab endale õiguse neid tingimusi igal ajal muuta. Iga kord, kui kasutate veebilehte või sõlmite tehinguid, peab ostja/veebilehe külasta tutvuma ka eeskirjadega, sest need võivad olla uuenenud. Kasutades meie e-poe poolt pakutavaid teenuseid, nõustute ka järgima käesolevaid eeskirju.

Kogutav teave

Kõik meie kliendid on meile tähtsad! Tellimuse tegemiseks on meil vaja teie isiklikke andmeid nagu teie nimi, aadress, e-posti aadress, telefoninumber. Need on vajalikud selleks, et saaksime teie tellimuse kinnitada ja tarnida.

Me ei kogu ostja andmeid muuks otstarbeks, kui tellimuse vormistamiseks. Ka ei jaga me neid isikuandmeid kolmandate osapooltega, v.a nendega, kes on tellimisega seotud (näiteks transpordiettevõte). Võite olla kindlad, et teie isiklikud andmed on kaitstud. Me kasutame seda teavet teenuste osutamiseks - kauba tarnimiseks, teiega ühenduse võtmiseks või muudes küsimustes, mis on seotud teie tellimuse või sellega seonduvate probleemidega. Lisaks uudiskirjade saatmiseks (teiepoolsel nõustumisel), käibemaksuarve väljastamiseks ja nii edasi.

Me ei jaga teie isiklikke andmeid teiste ettevõtetega või isikutega, välja arvatud teatud juhtudel nagu näiteks: tellimuse töötlemiseks; vormistamiseks, arvete väljastamiseks, maksete tegemiseks/vastuvõtmiseks, allahindluste tegemiseks/pakkumiseks, uudiskirjade saatmiseks, tellimuste tarnimiseks ja nii edasi. Kõiki ostja isikuandmeid töödeldakse vastavalt Leedu Vabariigis kehtivatele seadustele ja õigusaktidele. Ilma teie nõusolekuta ei kasutata teie isikuandmeid muul otstarbel kui eespool loetletud, välja arvatud juhtudel, kus selleks on seaduslik kohustus või määrus.

Oma isikuandmeid meile esitades nõustub ostja, et me võime tema andmeid ülalmärgitud eesmärkidel koguda, kasutada ja avaldada. Ostjal on võimalus mistahes ajal oma andmeid muuta või täiendada, teatades sellest e-posti aadressil info@karal.ee või telefonitsi +372 668 2646.

Teie isikuandmed edastatakse ainult ostuga seotud ettevõtetele (näiteks transpordiettevõtetele VENIPAK, OMNIVA, DPD, ja teatud juhtudel ka teistele usaldusväärsetele ettevõtetele, kes pakuvad meile oma teenuseid (näiteks INTERNETO VIZIJA UAB, VERSLO SKATINIMO CENTRAS UAB, MakesYouLocal UAB)

Andmekaitse

KARAL TRADING UAB e-pood www.karal.ee kinnitab, et teie isikuandmed on turvatud ja neid kaitstakse erinevate meetoditega volitamata juurdepääsu, volitamata muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Pidage meeles, et me ei palu teil kunagi parooli edastada/sisesta e-kirja teel. Ostja vastutab oma konto andmete ja parooli konfidentsiaalsuse eest. Kõik teised isikuandmed on kaitstud, kogutava  info kaitseks kohaldame asjakohaseid füüsilisi, elektroonilisi ja administratiivseid meetmeid.

Privaatsuspoliitika muutmine

KARAL TRADING UAB jätab endale õiguse privaatsuspoliitikat muuta. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute nende muudatustega automaatselt. Kõik erimeelsused või probleemid lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui läbirääkimised tulemust ei anna, lahendatakse juhtumid kohtus vastavalt Leedu Vabariigis kehtivale seadusandlusele.