Tegutseme juba 5 aastat - ja kuulume 2% TUGEVAIMATE LEEDU ettevõtete hulka (Ametlike krediidireitingute kohaselt)!
Lisaks professionaalsele meeskonnale on meil ka professionaalidele mõeldud hinnad, seminarid ja töötoad - ühes kalendriaastas viime me läbi üle 100 seminari!
KAARAL
Meil on üle 6000 registreeritud kliendi ja meie tootevalikust leiab 15 professionaalset ja ennast tõestanud tootebrändi!
Kõik meie poolt müüdavad tooted saadetakse Leedust, Euroopast. Teie käsutuses on professionaalne e-pood, mille arendamisega tegelevad oma ala professionaalid! Lisaks on meil Leedus, Vilniuses, MATER-CLASS stuudio, kus viime läbi erinevaid õpitubasid ja seminare.

KARAL TRADING, UAB — PROFESSIONAALNE PARTNER TEIE SALONGILE

www.kaaral.ee - see on professionaalne e-pood, kust leiab laias valikus professionaalseid kosmeetikatooteid. Meie soov on see, et professionaalsed tooted ei leiaks kasutust ainult professionaalide seas, vaid leiaksid tee ka tavatarbijateni, kes otsivad kvaliteetseid tooteid juustele, küüntele, kätele ja jalgadele. Tooteid müüakse kohapeal Vilniuses ning saadetakse ka läbi postiteenuste kõikjale Euroopasse.

Lisaks viime me tihedalt läbi kosmeetikute koolitusi oma MASTER-CLASS stuudios.

Pakume erinevaid tarvikuid kosmeetikutele ja teistele professionaalidele, lisaks erinevaid ühekordsed kosmeetikatooteid ja kaasaegsetele hügieeninõuetele vastavaid desinfektsioonivahendid.

Hangime kõik meie poolt pakutavad tooted ise, mistõttu saame pakkuda väga head hinna ja kvaliteedi suhet. Lisaks rakendub professionaalidele erisoodustus!

Teeme oma tööd siiralt, vastutustundlikult ja professionaalselt. Püüame teie soovidele ja vajadustele parimal viisil vastu tulla. Pakume kvaliteetset teenust ning vajadusel nõustamist. Meie e-poe ostuprotsess on lihtne, turvaline tarneajad kiired. Originaal tooted, head hinnad, loovus ja rahulolevad kliendid – need on meie põhiväärtused, mida oma lugupeetud klientidele pakume!

Kui teil peaks olema küsimusi meie e-poe või selles leiduvate toodete kohta, võtke meiega julgelt ühendust!

Kontaktid ja rekvisiidid