KONTO, TOODETE TELLIMINE JA MAKSMINE

Meie e-poes on võimalik luua endale kasutajakonto, - osta saavad aga kõik.

Kui olete töötav kosmeetik / juuksur või muu sarnase tööga tegelev - siis registreeruge (laadige fail - 'Choose File" alt) ja lisage oma haridust tõendava dokumendi koopia. Kui aga juba olete KLIENDIKAARDI omanik, lisage selle number lahtrisse "KLIENDIKAARDI NUMBER.”

Pärast andmete kontrollimist (palume natuke kannatust :), liigitame teid suure tõenäosusega oma ala meistrite klassi, kus teile kehtivad erisoodustused ja parimad pakkumised. Palume täpsustada kõik nõutavad andmed ja veenduda nende korrektsuses. Konto loomise kohta käiv teave edastatakse ka teie e-posti aadressile.

Kuidas käib ostmine? Lihtsalt "lisage" teid huvitavad tooted või seminarid (kus soovite osaleda) e-poe ostukorvi. Ostukori avades näed sinna paigutatud tooteid ning saad nende koguseid muuta ja neid sealt eemaldada. Pöörake tähelepanu ka ostukorvis olevatele pakkumistele. Näiteks võib teatud koguses toodet ostes saada kingituse või muu boonuse.

Tasuda on võimalik mitut moodi - pangalingiga, pangaülekandega või sularahas kättesaamisel - valige maksemeetod, mis teile sobib.

EESTISSE SAATMISE TINGIMUSED

Saadame oma tooteid üle terve Eesti (v.a Hiiumaa) kullerteenustega (VENIPAK) ja Omniva pakiautomaatidesse.

Kui soovite tooteid mujale, kui Eestisse tellida, võtke meiega ühendust.

Tooted Tooted pannakse teele 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Üldiselt siiski samal tööpäeval, mil makse laekub (eeldusel, et makse laekub meie pangakontole enne kella 13:00).

Enamus Eestisse saadetavaid tellimus jõuavad kohale kahe tööpäeva jooksul pärast saatmist. Tellimusi ei väljastata nädalavahetustel ja riigipühadel.

Kui ostusumma ületab 45,00 EUR piiri, on kogu Eesti piires (v.a Hiiumaa) saatmine tasuta!

Kui ostusumma jääb alla 45,00 EUR - maksab tarne kõigest 3,00 EUR.

TÄHTIS: olles vastutustundlikud ja hoidmaks ära ressursside mõttetu raiskamise, kasutame saatmiseks pakendeid, mis on taaskasutatavad (näiteks papist karpe). Selle tõttu ei pruugi väline pakend alati kõige sobivam või ilusam olla ning see võib olla juba kasutatud. Kutsume teid selles osas üles mõistvale suhtumisele.

TARNE TEISTESSE EUROOPA RIIKIDESSE

Kui soovite tooteid mujale, kui Eestisse tellida, võtke meiega ühendust.

Pakume AB 'Leedu post’ tarnetingimusi ja tariife (www.post.lt). Pärast tellimuse tegemist lisage kommentaari täpne soovitus tarneaadress, mispeale me teile tarne hinna osas pakkumise saadame. Tarne hind kajastub arvel.

Kontaktid ja rekvisiidid

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi