• Soodus!

Wellmax CALLUS PEEL 120 ml - professionaalne essents pediküüri jaoks - sarvkihi eemaldamine

C.PEEL.120
15,00 € 25,00 € -40%

Kirjeldus

AINULT PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS-

Professionaalne essents on mõeldud professionaalse pediküüri tehniku töö jaoks, tootel on erakordne jõud pehmendada ja eemaldada problemaatilisi lõhesid ja äärmiselt paksu ja kõva sarvkihti kandadel.

Pakendis on 3 eri suuruses plastpudelit:

- 60 ml (professionaalse pihustiga)

- 120 ml,

- 500 ml (pumbaga)

Lihtne 4 sammuline kasutamine:

1.      Hoolikalt ja täpselt kanna toode sinna jala piirkondadesse, kust soovid paksendeid eemaldada. Võid kanda nii kuivadele kui ka leotatud (kuid kuivatatud) jalgadele. Kasuta toote peale kandmiseks ja jaotamiseks väikest pintslit/harja. Kata kohad korralikult pehme kilega (näiteks polüetüleeniga), et toode ei auruks ega kuivaks ära liiga kiiresti. Oota 10 min.

2.      Eemalda kile, viska see ära. Eemalda pehmendatud ja praktiliselt ära lagunenud nahakiht ohutult ja lihtsalt plastmassist spaatli, pediküüriraspli serva või sarnase vahendiga.

3.      Jätka tööd kandadel või muudes probleemsetes piirkondades pediküüriraspliga, mis eemaldab paksendi nii kandadelt, varvastelt kui ka talla alt.

Soovitatavad vahendid: PEDIKÜÜRIRASPLID - VAJUTA SIIT

4.      Seejärel pese jalad põhjalikult veega, kuivata ja määri WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) - spetsiaalne professionaalne WELLMAX kreem pediküüri jaoks, mis on niisutav, toitev ja lõhna eemaldav. See sisaldab ainulaadset koostist, mis on sündinud pikaajalisest tööst Lõuna-Korea tootja tehnoloogilises laboris.

Kreem sisaldab lavendlit, eukalüptiõlisid ja karbamiidi, see on ideaalne naha piirkondade, näiteks kandade, jalgade, varvaste, põlvede, taldade ja muude kuivade piirkondade (ei sobi näole ja bikiini piirkonda) niisutamiseks ja pehmendamiseks.

CALLUS PEEL OHUTUSE SOOVITUSED:

1.      Kasuta toodet ainult sobivates naha piirkondades, ära kasuta normaalsel ja tervel, ärritunud, aknega või muu probleemse naha peal.

2.      Kui tunned ebameeldivaid tundeid (ärritus, valus jne), on soovitatav protseduur lõpetada ja pesta nahka puhta veega.

3.      Töötamise ajal on oluline kanda kaitsekindaid (nt nitriil, PVC või lateks). </ s

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi