CURLY DIVA - maagilised lokirullid (pakis 20 tk)

Curly.Diva.20
30,00 €

Kirjeldus

Miks CURDY DIVA?

See on kõige ohutum viis luua erilisi lokke kodus.

Hämmastav ja punase vaiba vääriline vaatepilt!

See toode on kahjutu juustele, sest ei vaja kuumasid seadmeid! Juuste või iseenda ärapõletamise ohtu ei ole.

Uskumatult lihtne ja mugav! Nende ribadega võid öösel mugavalt magada.

Lokid - vaid 3 tunniga!

Kindlustatud mitmekordne kasutamine vastavalt sinu vajadustele.

Asendamatu vahend sinu lähendastele:  väikestele tütardele, teismelistele ja pikkade juustega emadele ilma tüli ja vaevata.

Kõige kokkuhoidlikum variant - pole vaja kasutada elektriseadmeid, ohtlikke kuumatange, vanamoodsaid lokirulle, käia kallite juuksurite juures ja tarbida elektrit!

Ribasid on võimalik venitada kuni 55 cm pikkuseks, nii et need sobivad kasutamiseks ka eriti pikkadele juustele.

 

Komplekt sisaldab:

- 20nd riba, mis on kahte värvi (oranžid - et keerata juuksed päripäeva, roosad - et keerata vastupäeva),

- lisaks pikk konks, et oleks kerge juuksesalke ribade sisse keerata.

 

Kasutusjuhend:

  1. Pese juuksed šampooniga, kasuta natuke palsamit, et oleks kergem juukseid kammida. Juuksed peavad olema niisked, puhtad, kammitud ja sõnakuulelikud.
  2. Kanna juustele ühtlaselt ja hoolikalt ühte kõige silmapaistvamatest KAARAL (Itaalia) lokkide tegemise töövahendit - Insta Curls või Dream Curls kreemi, seejärel kammi õrnalt juukseid. Tööriistad leiad meie e-poest www.karal.ee
  3. Leia sobiva paksusega juuksesalk, et oleks mugavam, kasuta juukseklambreid, mida kasutavad oma töös ka juuksurid.
  4. Pane spetsiaalne konksuga pulk kokku kahest osast. Pane riba konksu otsa. Seejärel pane konks juuksesalgu külge, seejärel tõmba konks ribast välja.

Lase ribast lahti, see keerdub kokku koos juustega.

  1. Korda seda sama tegevust kõikide juustesalkudega, lihtsalt vahelduvate värvidega - kasuta ühte värvi ja siis teist - st kasutage ühte värvi riba üle ühe (oranž, roosa, oranž, roosa ..), et vältida salkude kokku keerdumist üksteisega.
  2. Peale ribade pähepanemist on sul mitu viisi, kuidas saavutada lokke:
  1. Selleks, et saavutada lokke kiiresti- kuivata juuksed samal ajal kui ribad on veel juustes. Selle variandi puhul peab kasutama kuumakaitsega, mittekleepuvat ja niisutavat ainet - Insta Curlsi või Dream Curlsi. Pärast juuste täielikku kuivatamist eemaldage õrnalt juustest ribad ja naudi oma lokke.
  2. Veelgi ohutum viis lokkide saavutamiseks: lasta juustel kuivada õhu käes, näiteks magada lokirullidega ja seejärel eemaldada ribad hommikul ning nautida lokke hommikul.

Märkus: Kui sa ei kasuta täiendavaid aineid lokkide jaoks ja paned ribad lihtsalt niisketesse juustesse, ei ole need lokid nii pikaajalised ja volüümikad kui spetsiaalsete ainete kasutamisel.

TÄHTIS: Veendu, et toode on ehtne - toote pakendil peaks olema ümmargune KARAL TRADING hologrammi märk. Toode on originaalne ainult siis, kui see märk on olemas.

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi