Wellmax CALLUS ZERO komplekt jalgade hooldamiseks (üks kord)

C.ZERO
12,00 €

Kirjeldus

Pediküüri komplekt, mis sisaldab:

- 4 (neli) jalapatja, mis on pakitud spetsiaalse uuendusliku CALLUS PEEL pediküüri essentsiga, mis aitab pehmendada ja eemaldada jalgadelt problemaatilist paksu sarvkihti ja paksendeid;

- Mähkimismaterjal (kuivad paberid) mähkimiseks;

- Plastmassist kõva kaabits-raspel;

- Niisutav spetsiaalne kreem (20 ml).

Lihtne kasutamine: 

1. Pese ja kuivata jalad.

2. Kanna kogu protseduuri ajal kaitsekindaid, silmakaitset jne. ja kaitse ka teisi tundliku naha piirkondasid. KAITSEKINDAID ON VAJA KANDA!

3. Tee lahti ühekordne pakend. Eemalda kile 4 niiskelt jalapadjalt ja aseta need täpselt kandade peale - koht, kust tahad sarvkihi eemaldada. Võid kanda nii kuivadele kui ka leotatud (kuid kuivatatud) jalgadele/kandadele. Kata jalapatjadega kaetud kohad korralikult mähkimismaterjaliga, et toode ei auruks ega kuivaks ära liiga kiiresti. Oota 7 min.

4. Eemalda kile ja jalapadjad, viska need ära. Eemalda kate pehmetelt ja praktiliselt lagunenud nahakihtidelt ja seejärel eemalda kaabits-raspliga kõik sarvkiht kandadelt, taldadelt ja varvastelt.

5. Seejärel pese jalad põhjalikult veega, kuivata ja määri WELLMAX Moisturising Cream (20 ml) - spetsiaalne WELLMAX kreem pediküüri jaoks, mis on niisutav, toitev ja lõhna eemaldav. See sisaldab ainulaadset koostist, mis on sündinud pikaajalisest tööst Lõuna-Korea tootja tehnoloogilises laboris.

Kreemi koostis: vesi, glütserüülstearaat, glütseriin, steariinhape, tsetüülalkohol, PEG 100 stearaat, uurea, vitamiin E-atsetaat, dimetikoon, trietanoolamiin, metüül-p-hüdroksübensoaat, tõeline lavendliõli, eukalüptiõli

OHUTUSE SOOVITUSED:

1. Kasuta toodet ainult sobivates naha piirkondades paksendite ja sarvkihiga, ära kasuta normaalsel ja tervel, ärritunud, aknega või muu probleemse naha peal.

2. Kui tunned ebameeldivaid tundeid (ärritus, valus jne), on soovitatav protseduur lõpetada ja pesta nahka puhta veega.

3. Töötamise ajal on oluline kanda kaitsekindaid (nt nitriil, PVC või lateks).  

4. Väldi aine sattumist nahale, silma ja riietele. Kui see juhtub, on soovitatav kohe loputada rohke veega ja konsulteerida arstiga.

5. Hoia toodet lastest ja loomadest eemal, vastavalt professionaalsele ohutuse tingimustele. 

6. Hoia jahedas kohas, väldi toote hoidmist otse päikesevalguse all.

CALLUS PEEL essentsi koostisained: Vesi, glütseriin, karbomeer, etüülalkohol, naatriumhüdroksiid, sidrunhape, viinhape, piimhape.

_________________________________________________________________ 

Tootja - WELLMAX Co., Ltd., Lõuna-Korea

Eksklusiivne tootja esindaja Leedus, Lätis ja Eestis: „KARAL TRADING” UAB,

 

                                    

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi