Wellmax CALLUS PEEL 1 protseduuri pakend (4 jalapatja) jalgade hooldamiseks

CPeel.1x4
10,00 €

Kirjeldus

Ühekordne 1 (üks) pediküüri pakend, milles on 4 (neli) jalapatja, mis on pakitud koos spetsiaalse CALLUS PEEL pediküüri essentsiga, mis aitab pehmendada ja eemaldada jalgadelt problemaatilist paksu sarvkihti ja paksendeid.

Lihtne kasutamine:

1.     Pese ja kuivata jalad.

2.     Kanna kogu protseduuri ajal kaitsekindaid, silmakaitset jne. ja kaitse ka teisi tundliku naha piirkondasid.

3.     Tee pakend lahti. Eemalda kile 4 niiskelt jalapadjalt ja aseta need täpselt kandade peale ja taldade alla - koht, kust tahad sarvkihi eemaldada. Võid kanda nii kuivadele kui ka leotatud (kuid kuivatatud) jalgadele/kandadele. Kata kohad korralikult pehme kilega (näiteks polüetüleeniga), et toode ei auruks ega kuivaks ära liiga kiiresti. Oota 10 min.

4.     Eemaldage kile ja jalapadjad, viska need ära. Eemalda pehmendatud ja praktiliselt ära lagunenud nahakiht ohutult ja lihtsalt plastmassist spaatli või sarnase vahendiga.

5.     Jätka tööd kandadel või muudes probleemsetes piirkondades pediküüriraspliga, mis eemaldab paksendi nii kandadelt, varvastelt kui ka talla alt.

6.     Seejärel pese jalad põhjalikult veega, kuivata ja määri WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) - spetsiaalne WELLMAX kreem pediküüri jaoks, mis on niisutav, toitev ja lõhna eemaldav. See sisaldab ainulaadset koostist, mis on sündinud pikaajalisest tööst Lõuna-Korea tootja tehnoloogilises laboris.

Kreem on ideaalne naha piirkondade, näiteks kandade, jalgade, varvaste, põlvede, taldade ja muude kuivade piirkondade (ei sobi näole ja bikiini piirkonda) niisutamiseks ja pehmendamiseks.

 

Kreemi koostis: Vesi, glütserüülstearaat, glütseriin, steariinhape, tsetüülalkohol, PEG 100 stearaat, uurea, vitamiin E-atsetaat, dimetikoon, trietanoolamiin, metüül-p-hüdroksübensoaat, tõeline lavendliõli, eukalüptiõli

CALLUS PEEL OHUTUSE SOOVITUSED:

1.     Kasuta toodet ainult sobivates naha piirkondades paksendite ja sarvkihiga, ära kasuta normaalsel ja tervel, ärritunud, aknega või muu probleemse naha peal.

2.     Kui tunned ebameeldivaid tundeid (ärritus, valus jne), on soovitatav protseduur lõpetada ja pesta nahka puhta veega.

3.     Töötamise ajal on oluline kanda kaitsekindaid (nt nitriil, PVC või lateks). 

4.     Väldi aine sattumist nahale, silma ja riietele. Kui see juhtub, on soovitatav kohe loputada rohke veega ja konsulteerida arstiga.

5.     Hoia toodet lastest ja loomadest eemal, vastavalt professionaalsele ohutuse tingimustele.

6.     Hoia jahedas kohas, väldi toote hoidmist otse päikesevalguse all.

CALLUS PEEL essentsi koostis: vesi, glütseriin, karbomeer, etüülalkohol, naatriumhüdroksiid, sidrunhape, viinhape, piimhape.

 

_________________________________________________________________

 

Tootja - WELLMAX Co., Ltd., Lõuna-Korea

Eksklusiivne tootja esindaja Leedus, Lätis ja Eestis: „KARAL TRADING” UAB

"

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi