Wellmax CALLUS PEEL komplekt (10 protseduuri x 2 jalapatja) jalgade hooldamiseks

CPeel.Kit.10x2
40,00 €

Kirjeldus

Professionaalne pediküüri komplekt, mis sisaldab:

- 10 tk. 2 (kaks) jalapatja, mis on pakitud spetsiaalse uuendusliku CALLUS PEEL pediküüri essentsiga, mis aitab pehmendada ja eemaldada jalgadelt problemaatilist paksu sarvkihti ja paksendeid;

- Plastikust kõva kaabits;

- Pediküüriraspel ühekordsete rasplikleebistega (10 tk);

- Niisutav spetsiaalne kreem.

Lihtne kasutamine: 

1. Pese ja kuivata jalad.

2. Kanna kogu protseduuri ajal kaitsekindaid, silmakaitset jne. ja kaitse ka teisi tundliku naha piirkondasid. KAITSEKINDAID ON VAJA KANDA!

3. Tee lahti üks ühekordne pakend. Eemalda kile niisketelt jalapatjadelt ja aseta need täpselt kandade peale - koht, kust tahad sarvkihi eemaldada. Võid kanda nii kuivadele kui ka leotatud (kuid kuivatatud) jalgadele/kandadele. Kata kohad korralikult pehme kilega (näiteks polüetüleeniga), et toode ei auruks ega kuivaks ära liiga kiiresti. Oota 10 min.

4. Eemalda kile ja jalapadjad, viska need ära. Eemalda kaabitsa (või muu sarnase töövahendi) abil pehmeks ja praktiliselt ära lagunenud nahakiht.

5. Jätka tööd kandadel või muudes probleemsetes piirkondades pediküüriraspliga, mille külge oled kinnitanud ühekordse rasplikleebise, mis eemaldab paksendi nii kandadelt, varvastelt kui ka talla alt.

6. Seejärel pese jalad põhjalikult veega, kuivata ja määri WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) - spetsiaalne WELLMAX kreem pediküüri jaoks, mis on niisutav, toitev ja lõhna eemaldav. See sisaldab ainulaadset koostist, mis on sündinud pikaajalisest tööst Lõuna-Korea tootja tehnoloogilises laboris.

Kreem on ideaalne naha piirkondade, näiteks kandade, jalgade, varvaste, põlvede, taldade ja muude kuivade piirkondade (ei sobi näole ja bikiini piirkonda) niisutamiseks ja pehmendamiseks.

Kreemi koostis: vesi, glütserüülstearaat, glütseriin, steariinhape, tsetüülalkohol, PEG 100 stearaat, uurea, vitamiin E-atsetaat, dimetikoon, trietanoolamiin, metüül-p-hüdroksübensoaat, tõeline lavendliõli, eukalüptiõli

CALLUS PEEL OHUTUSE SOOVITUSED:

1. Kasuta toodet ainult sobivates naha piirkondades paksendite ja sarvkihiga, ära kasuta normaalsel ja tervel, ärritunud, aknega või muu probleemse naha peal.

2. Kui tunned ebameeldivaid tundeid (ärritus, valus jne), on soovitatav protseduur lõpetada ja pesta nahka puhta veega.

3. Töötamise ajal on oluline kanda kaitsekindaid (nt nitriil, PVC või lateks).  

4. Väldi aine sattumist nahale, silma ja riietele. Kui see juhtub, on soovitatav kohe loputada rohke veega ja konsulteerida arstiga.

5. Hoia toodet lastest ja loomadest eemal, vastavalt professionaalsele ohutuse tingimustele. 

6. Hoia jahedas kohas, väldi toote hoidmist otse päikesevalguse all.

CALLUS PEEL essentsi koostisained: Vesi, glütseriin, karbomeer, etüülalkohol, naatriumhüdroksiid, sidrunhape, viinhape, piimhape.

_________________________________________________________________ 

Tootja - WELLMAX Co., Ltd., Lõuna-Korea

Eksklusiivne tootja esindaja Leedus, Lätis ja Eestis: „KARAL TRADING” UAB,

 

                                                      

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi