MARAES LIGHTENER OIL juukseid heledamaks tegev ja toitev juukseõli Monoi de Tahiti õliga (ammoniaagita)

1309
22,00 €

Kirjeldus

Helendav õli toidab ja hooldab juukseid õrnalt ning helendab neid. Õlis on sertifitseeritud Monoi de Tahiti õli ja ammoniaagivaba õli, mis teeb juuksed kuni kolm korda heledamaks, tekitades peeneid aktsente ja andes igat tüüpi juustele naturaalsed heledad toonid. Suurepärane lahendus kõigile, kes soovivad heledamat tooni ja sära, samal ajal kaitstes juuste struktuuri ja peanahka.

Maht: 2x200 ml

Spetsiaalses koostises on linaseemneõli, päevalilleõli, oliivipuulehtede ekstrakt ja Monoi de Tahiti õli. Need luksuslikud koostisained toidavad, kaitsevad, niisutavad ja pehmendavad juukseid, andes neile väga loomulikud ja heledad salgud kiiresti, kuid ohutult.

Segamissuhe 1:1

Ilma parabeenide, ammoniaagi, SLES/SLS ja DEA-ta, lõhnatu.

Kasutamine:
Sega mittemetallist kausis 50 ml Maraes toitvat helendavat õli ja 50 ml Õli aktivaatorit kokku siledaks kreemiseks massiks. Kanna kuivadele ja rasvastele juustele nii nagu soovid.
Jäta pähe 5-20 minutiks, sõltuvalt soovitud tulemusest ja juuste struktuurist. Kasuta allpool toodud tabelit:

Aeg

Heledamaks muutmine

5 minutit

½ tooni heledam

10 minutit

1 toon heledam

15 minutit

1½ tooni heledam

20 minutit

2 tooni heledam


Loputa hoolikalt ja pese juukseid Maraes Color Nourishing šampooniga. 

HOIATUS:
Tulemused võivad erineda sõltuvalt juuste struktuurist. Värvitud juuksed ei nii heledaks minna, see sõltub eelnevalt kasutatud juuksevärvist.

Soovitatav:
Enne värvimist, vii läbi juukseid niisutav ja blondeeriv protseduur.
Et valmistada ette oma juuksed intensiivseteks värvideks: punane, vasekarva või kullakarva värvid tumedatel juustel.

Sega mõlemad tooted ja kanna kreem ühtlaselt tervele juuste pikkusele, jäta pähe 20 minutiks. Eemalda liigne toode ja määri pähe värv vastavalt sellele, kuidas on kirjas.

Värvi juuksejuured.
Et varjata loomulikku tumedat värvi.

Sega ained ja kasuta ainult väljakasvanud juuste piirkondades. Jäta pähe 20 minutiks. Eemaldage kreem, kui soovitud värv on saavutatud.

HOIATUSED:
Sisaldab vesinikperoksiidi. Väldi silma sattumist. Kui toode satub silma, loputa kohe veega. Kasutage toote käsitsemisel alati kaitsekindaid. Kui sinu juuksed on hiljuti keemiliselt sirgendatud või läbinud keemilise protseduuri, oota vähemalt nädal enne MARAES-i toitva õli kasutamist. Hoia lastest eemal. Hoia eemal kuumusest. Järgi selles infolehes toodud juhiseid. Ära kasuta, kui peanahk on kahjustatud, ärritunud või kannatab teiste haiguste all. Ära kasuta toodet kulmude või ripsmete peal. Kasuta ainult vastavalt juhistele.

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi