MARAES SLEEK EMPOWERING šampoon ja juuksemask (2 testrit x 10 ml)

maraes_sleek_2xmeginukai
1,50 €

Kirjeldus

Pakendis on kaks testrit - 10 ml šampooni ja 10 ml mittemahapestavat palsamit:

MARAES SLEEK EMPOWERING SHAMPOO - JUUKSEID SILENDAV ŠAMPOON SIRGETELE JUUSTELE MONOI DE TAHITI JA MORINGA ÕLIGA

Professionaalne taastav ja silendav šampoon sirgetele (habrastele ja kahjustatud) juustele naturaalse ja orgaanilise Monoi de Tahiti ja väga kvaliteetse Moringa õli ning liivkaera ekstraktiga.

Puhastab õrnalt, niisutab ja tugevdab juukseid, samal ajal toidab juukseid ja sulgeb juuste pealmise kihi, andes juustele uskumatu läike, elastsuse ja sileduse, kaitseb ja toob välja juuksevärvi ja hoiab ära katkised juukseotsad.

Sobib igapäevaseks kui ka eriliseks sirgete juuste hoolduseks. Ideaalne kasutamiseks pärast keratiinihooldust juuste taastamiseks.

Ilma parafeenide, sulfaatide, mineraalõli (nt parafiin), gluteenita.

Unikaalne ja kaasaegne koostis, mida täiendavad loodusest pärit kingitused ... Elegantne pakend.

KASUTAMINE: masseeri märgadesse juustesse šampooni, loputa hoolikalt ja vajadusel korda protsessi.

Pärast seda on soovitatav kasutada samast kollektsioonist MARAES SLEEK EMPOWERING SPRAY - spreid sirgetele juustele ja MARAES OLIUM - erilist juukseõli.

_________ 

MARAES SLEEK EMPOWERING SPRAY

Professionaalne taastav ja silendav mittemahapestav sprei sirgetele (habrastele ja kahjustatud) juustele naturaalse ja orgaanilise Monoi de Tahiti ja väga kvaliteetse Moringa õli ning liivkaera ekstraktiga.

Kaitseb ja tugevdab juukseid, samal ajal kui õli toidab ja pehmendab juukseid. Sulgeb juuste pealmise kihi, andes juustele uskumatu läike, elastsuse ja sileduse, kaitseb ja toob välja juuksevärvi ja hoiab ära katkised juukseotsad.

Sobib igapäevaseks kui ka eriliseks sirgete juuste hoolduseks. Ideaalne kasutamiseks pärast keratiinihooldust juuste taastamiseks.

Ilma parafeenide, mineraalõli (nt parafiin), gluteenita.

Unikaalne ja kaasaegne koostis, mida täiendavad loodusest pärit kingitused ... Elegantne pakend.

KASUTAMINE pese juukseid SLEEK EMPOWERING šampooniga, seejärel pihusta spreid rätikkuivadele juustele nii ühtlaselt kui võimalik, lase tootel imbuda juustesse, seejärel kuivata ja säti juukseid nii nagu soovid - naudi imelisi tulemusi...

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi