• Allahinnatud

JULIENNE ripsme- ja kulmuvärv LIGHT BROWN / HELEPRUUN, 15ml

JUL.light.brown
3,25 € 6,50 € -50%

Kirjeldus

JULIENNE on ideaalne toode professionaalseks kulmude ja ripsmete hooldamiseks. Nende värvide toonid (helepruunist kuni siniseni mustas) toovad esile ripsmed ja kulmud, andes neile rikkaliku ja särava välimuse. 

JULIENNE professionaalsed ripsme- ja kulmuvärvid on parimad värvid püsivaks ripsmete ja kulmude värvimiseks. Toode värvib ainult karvu ja suudab üles leida isegi need karvad, mis tavaliselt jäävad märkamatuks või kättesaamatuks.

Erinevalt enamikust ripsme- ja kulmuvärvidest JULIENNE ei värvi nahka ja pärast kasutamist ei pea sa enam oma nahka kulmude ja ripsmete ümber puhastama - värvijäägid saab kergelt eemaldada vee või kreemiga!

Professionaalsed JULIENNE värve kasutavad tehnikud saavad juurde kliente tänu sellele tootele. Kasutades neid värve püsivalt, saavad kliendid nautida intensiivsemat kulmude värvi - sügavam ja intensiivsem.


Toote karbis on juhised ja pintsel värvimiseks. 

Juhendid ja ohutusnõuded leiad ka eraldi Julienne toodete lehelt - prindi see välja ning kasuta ripsmete ja kulmude värvimisel. 

TÄHTIS: Toode nõuab oksüdeerija-aktivaatorit DEV pluss VOL 10 (3% tugevusega peroksiid-emulsioon), mõlemad tooted segatakse 1:1 suhtes, vahetult enne kasutamist.

Oksüdeerija leiad siit: OKSÜDEERIJA DEV PLIUS VOL 10


Kogus: 15 ml

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi