JUHISED Julienne kulmude ja ripsmete värvimiseks

JUL.instrukc.

Kirjeldus

Püsivad ripsme- ja kulmuvärvid

 

Enne kasutamist loe hoolikalt kasutusjuhendit ja järgi kõiki juhiseid!

TÄHTIS:

 • Kuigi ainult üksikud inimesed on nende ripsme- ja kulmuvärvide vastu allergilised, soovitame läbi viia 24 tundi enne värvimist allergia test, et vältida allergilisi reaktsioone. Selle testi põhimõte on valmistada väike kogus toodet nii, nagu on kirjas juhendis, seejärel kanda natuke nahale (nt käsivarre siseküljele või randmele), lase kuivada ja jäta peale 24 tunniks. Kui sa ei pane tähele mingisuguseid allergilisi reaktsioone, siis kasuta toodet nii, nagu on kirjas juhendis. Kui märkad negatiivset naha reaktsiooni, ära kasuta toodet.
 • Ära kasuta toodet, kui silmad on ärritunud, haiged, kahjustunud või kergesti ärritatavad.
 • Ära kasuta toodet hiljuti värvitud kulmude peal (vähem kui 72 tundi).
 • Väldi silma sattumist - pese silmi koheselt rohke külma veega.

HOIATUS!

 Kuna toode sisaldab kemikaale, võib see põhjustada silmade või naha ärritust või allergiat, seega soovitame enne kasutamist läbi viia allergia test.

 • Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Väldi tootest eralduvate aurude sissehingamist.
 • Hoida lastele eemal. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kui toode satub nahale, pühi see ära niiske lapiga või pese maha veega.
 • Toode võib määrida riideid või muid tekstiile, nii et kasuta seda ettevaatlikult; kanna kaitsekindaid.
 • Hoia toodet toatemperatuuril.
 • Enne selle toote kasutamist kulmudel või ripsmetel valmista need hoolikalt ette - puhasta (eemalda rasvasus).
 • Sega segu enne värvimist põhjalikult ühtlaseks massiks.

Ripsmete värvimisel kasuta kaitsepatjasid Julienne® vatid/padjad on kulmude värvimise ajal silmalaugudel (tootekood DP730). Need kaitsevad nahka silmade all, et sinna ei satuks värvi.

TÄHTIS: Toode nõuab oksüdeerija-aktivaatorit DEV pluss VOL 10 (3% tugevusega peroksiid-emulsioon), segamissuhtes 1:1. Oksüdeerija leiad siit: OKÜDEERIJA VOL 10 (3%)

KASUTUSJUHEND:

 1. Kui kannad kontaktläätsi, eemalda need enne toote kasutamist.
 2. Pühi kulme ilma puhastusvahendita (eemalda rasvasus).
 3. Et kaitsta silmade all olevat nahka, pane silmade alla kaitsepadjad.
 4. Tee värvituub korgi abil lahti. Pigista 1 cm suurune värviosa väikesesse kaussi, tilguta sellele peale tilk Developer VOL 10 (3% oksüdeerija-aktivaatorit) ja sega, kuni saad ühtlase kreemilise konsistentsi.
 5. Kanna värvi ripsmetele ettevaatlikult erilise pintsliga, nagu värviksid ripsmeid ripsmetuššiga. Väldi kokkupuudet nahaga. Sulge silmad ja hoia need suletuna. Ripsmete värvimiseks hoia toodet ripsmetel 5-10 minutit sõltuvalt soovitud värvi intensiivsusest, ripsmevärvist jms. Seejärel loputa hoolikalt rohke veega, pühi vatitikuga. Mida kauem värvi peal hoiad seda tumedamaks ja intensiivsemaks läheb ripsmete värv. 15 minuti pärast lakkab värv töömast ja tumedamat värvi enam saavutada ei saa.
 6. Hoia silmad veel suletuna ja pühi ripsmeid niiske vatiga. Kerge ärritus on normaalne, see läheb peagi üle. Võid pesta silmi ja nägu külma veega.
 7. Jäta kulmuvärv kulmudele ainult 45-60 sekundiks! Seejärel loputa hoolikalt rohke veega, pühi vatitikuga.
 8. Pärast protseduuri pese ja kuivata värvipintsel ja -kauss põhjalikult, kui kavatsed seda järgmisel korral kasutada. Keera tuubi kork kinni.

Valmistatud LAV-is.

Spetsialistid on teretulnud võtma ühendust meie juhtidega:

Teile võib meeldida ka

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi