DEPILAX suhkrupasta PREMIUM LIGHT, 300g

18,00 €

Kirjeldus

Depilatsioon DEPILAXiga - revolutsiooniline meetod soovimatute karvade kõrvaldamiseks 100% -lise vees lahustuva ja keskkonnasõbraliku suhkrupasta depileerimisega. Maagiline kombinatsioon: suhkur, vesi ja sidrun.  See on looduslik toode tundlikule nahale.

DEPILAX Premium Light depileerivat suhkrupasta struktuuri iseloomustab vedelam, kergesti käsitsetav konsistents, mille värvus ja viskoossus meenutavad värsket mett. Sobib ideaalselt lühemate karvade eemaldamiseks, näiteks käte ja jalgade depilatsiooniks. Toode sobib ideaalselt professionaalidele ja isikutele, kellel on madalamad käte- ja kehatemperatuurid, mistõttu pasta ei muutu kiiresti vedelaks.

DEPILAX depileerivat suhkrupastat kasutatakse madalatel temperatuuridel ja see ei põhjusta punetust, kuna see kantakse ühtlaselt karvajuurtele ja eemaldatakse karva kasvu suunas erinevalt klassikalistele depilatsiooniribadele. See tagab tunduvalt vähem valuliku karvade eemaldamise protseduuri ja kõrge kvaliteediga depileerimise tulemuse.

Depilatsioon DEPILAX suhkrupastaga on ka naha parandaja. Tulemus: nahk on siidjaselt pehme, täiuslikult depileeritud, ilma punetuse ja ärrituseta ning loomulikult täiesti puhas.

 

Depilatsiooni ajal soovitame spetsialistidel kasutada mugavaid ja vastupidavaid nitriilkindaid.

DEPILAX Sugar Paste karva eemaldamise meetodid on üksikasjalikult kirjeldatud DEPILAX Sugari spetsiaalsel depilatsioonikoolitusel. Lisateavet vt SIIT

Maht: 1 kg

"

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi