DEPILAX suhkrupasta HARD, 1200 g

38,00 €

Kirjeldus

Depilatsioon DEPILAXiga - revolutsiooniline meetod soovimatute karvade kõrvaldamiseks 100% -lise vees lahustuva ja keskkonnasõbraliku suhkrupasta depileerimisega. Maagiline kombinatsioon: suhkur, vesi ja sidrun.  See on looduslik toode tundlikule nahale.

DEPILAX Hard suhkrupasta on ühtlase konsistentsiga ja sobib ideaalselt kõvemate, paksemate ja sügavamale kasvanud karvade eemaldamiseks näiteks kaenlaaluste, bikiinide ja kaela piirkonnast. Enne kasutamist soovitatakse soojendada kuni 36-40 kraadini. Suhkrupasta värvus ja konsistents on sarnased karamellile. See on suurepärane valik algajatele ja kõrgema keha ja käte temperatuuriga inimestele, see aitab lihtsamalt kasutada pastasid.

DEPILAX depileerivat suhkrupastat kasutatakse madalatel temperatuuridel ja see ei põhjusta punetust, kuna see kantakse ühtlaselt karvajuurtele ja eemaldatakse karva kasvu suunas erinevalt klassikalistele depilatsiooniribadele. See tagab tunduvalt vähem valuliku karvade eemaldamise protseduuri ja kõrge kvaliteediga depileerimise tulemuse.

Depilatsioon DEPILAX suhkrupastaga on ka naha parandaja. Tulemus: nahk on siidjaselt pehme, täiuslikult depileeritud, ilma punetuse ja ärrituseta ning loomulikult täiesti puhas.

Depilatsiooni ajal soovitame spetsialistidel kasutada mugavaid ja vastupidavaid nitriilkindaid.

DEPILAX Sugar Paste karva eemaldamise meetodid on üksikasjalikult kirjeldatud DEPILAX Sugari spetsiaalsel depilatsioonikoolitusel. Lisateavet vt SIIT

Maht: 1200 gr

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sarnased tooted

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi