COCOCHOCO keratiinihoolduse juhend, ohutusnõuded ja soovitused [LAE ALLA]

COCOCHOCO.INSTRUKCIJA

Kirjeldus

TÄHTIS - Soovitatav on osaleda COCOCHOCO koolitustel või töötubades, kus sa saad teada, kuidas tuleb kasutada COCOCHOCO-d, et taastada ja sirgendada juukseid ning hoida juuksed sirgena nii kaua kui võimalik. Professionaalne juuksur vastab sinu küsimustele. 

SEMINARI GRAAFIK - VAJUTA SIIA

AINULT PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS ILUSALONGIDES.

HOIATUS:

Juuste taastamine võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Naha tundlikkuse test tuleb läbi viia 48 tundi enne kasutama hakkamist. Kui märkad allergilist reaktsiooni, lõpeta toote kasutamine. 

Tugev lõhn võib tundlikel inimestel põhjustada silmade või kõri ärritust, seega kasuta toodet hästi ventileeritavas ruumis. 

Kasuta kindlasti kaitsekindaid, näomaske, kõrvakaitsmeid ja silmakaitset. Kui nahale tekkivad ärrituse tunnused, siis tuleb kohe lõpetada toote kasutamine ja pesta see maha rohke veega.

Ei ole soovitatav alla 13-aastastele lastele. 

Ei ole soovitatav rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal lastest.

PEAMISED ABINÕUD, MIDA JÄRGIDA:

ENNE JUUKSEHOOLDUST:

  • 1)COCOCHOCO Clarifying sügavpuhastav šampoon 
  • 2) Elektriline juukseföön
  • 3) Ühekordsed rätikud

JUUSTE KAITSMISEKS ON VAJA:

  • 1) COCOCHOCO Brasiilia keratiini ORIGINAL, PURE või GOLD
  • 2) Juuksesirgendaja, mis kuumeneb kuni 220 ° C
  • 3) Elektriline juukseföön
  • 4) Juuksehari juuste kuivatamiseks
  • 5) Karbon-kammid ja karbon-kammid piigiga, karbon sektsioonklambrid
  • 6) Värvipintsel ja -kauss (mittemetallist)
  • 7) Isiklikud kaitsevahendid (kindad, näomask, kõrvakaitse, silmakaitse jne); 

JUHEND JUUSTE SIRGENDAMISEKS COCOCHOCO-ga: LAE ALLA - JUHEND, OHUTUSNÕUDED, SOOVITUSED

1) Pese juukseid COCOCHOCO sügavpuhastava šampooniga 2-4 korda, mis eemaldab põhjalikult kõik mustuse peanahalt ja juustest. Püüa juukseid mitte kammida. Ära kasuta palsameid ega muid tooteid, mis aitavad juukseid paremini kammida.

2) Kuivata juukseid hoolikalt ühekordse rätikuga. Kuivata juuksed ära keskmise kuumuse peal - juurtest juukseotsteni nii, et sa ei kasuta kammi, harja ega tõsta juuri. 

3) Kammi juukseid õrnalt juukseharjaga (mis on mõeldud juuksepikenduste jaoks või mis on naturaalsete harjastega), seejärel jaga juuksed 4 võrdseks osaks. Kinnita osad karbon juukseklambritega. 

4) Valmista ette COCOCHOCO toode: loksuta kergelt pudelit/toodet ja lisa vajalik kogus kaussi (mittemetallist). Värvi kandmiseks juustele kasuta värvipintslit. 

5) Ärge määri värvi peanahale! Alusta COCOCHOCO toote määrimist tagaküljelt - kanna pintsliga igale 1 cm laiusele juuksesalgule väike kogus toodet, üleliigse toote eemaldamiseks tõmba karbon-kammiga juustest ettevaatlikult läbi. 

6) Jäta pähe 10 minutiks, seejärel kuivata juuksed täielikult ära 100%, alustades juurtest, kasutades keskmise kuumuse või külma peal olevat juuksefööni ja juukseharja. 

7) Jaga juuksed uuesti neljaks osaks. Igast osast võta õhuke juuksesalk ja sirgenda juukseid elektrilise sirgendajaga, mis on keraamiline ja 220°C kuumuse peal. Sirgenda igat salku kiiresti 5-7 korda (et kinnitada toode juuste külge).  

8) Pärast protseduuri on soovitatav juukseid 3 päeva jooksul mitte pesta või niisutada - kui juuksed saavad märjaks, kuivatage neid fööniga ja seejärel sirgenda sirgendajaga. 3 päeva pärast pese juukseid COCOCHOCO šampooniga (COCOCHOCO Free-Sulphate Shampoo) ja kasuta COCOCHOCO palsamit ja maski.

Ja nii saavadki juuksed sirgeks! 

KUIDAS HOOLDADA JUUKSEID ESIMESE 71 TUNNI JOOKSUL PÄRAST PIKAAJALIST PROTSEDUURI?

Keratiin imendub juuksesse täielikult umbes 72 tunni jooksul pärast pikaajalist sirgendamisprotseduuri, mistõttu ei tohi juukseid pesta esimese 72 tunni jooksul või muul viisil juuste välimust mõjutada, sest muidu keratiin ei jää juuste külge ja sa ei saa maksimaalse sirgendamise tulemuse, nii et: 

- Kanna oma juukseid kogu aeg lahtisena. 

- Ära kinnita oma juukseid või kasuta klambreid, patsikumme jne, et vältida lainete või lokkide tekkimist. 

- Ära pange oma juukseid kõrva taha ja ära kasuta prille, et juukseid näo eest ära saada. 

- Ära pese ega niisuta juukseid, ära mine sauna, et keratiin saaks täielikult juuksesse kinni jääda. 

- Hoia paar päeva oma juukseid niiskusest eemal - ja kui juuksed saavad tahtmatult märjaks, siis kuivata neid võimalikult kiiresti fööniga ja sirgenda sirgendajaga. 

TÄHTIS! Kvaliteetse juuksehoolduse jaoks vali pärast keratiinihooldust ainult sulfaadivabasid ja väävlivabasid tooteid, mis ei sisalda soolasid (SLS), silikooni, gluteeni ja parabeene. 

Kvaliteetsete ja pikaajaliste juuksehoolduse jaoks peale keratiinihooldust soovitame kasutada spetsiaalseid COCOCHOCO või KAARAL juuksehooldusvahendeid (MARAES, PURIFY REALE või BACO COLOR PRO kollektsiooni).

Teile võib meeldida ka

Panašios prekės

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi