DEPILAX suhkrupasta ROSE, 300g

dplx-RS300
18,00 €

Kirjeldus

Depilatsioon DEPILAXiga - revolutsiooniline meetod soovimatute karvade kõrvaldamiseks 100% -lise vees lahustuva ja keskkonnasõbraliku suhkrupasta depileerimisega. Maagiline kombinatsioon: suhkur, vesi ja sidrun.  See on looduslik toode tundlikule nahale.

Selle DEPILAX suhkrupasta erilisus - aromaatne lõhn! Suurepärane roosilõhn, mis annab jätab sulle meeldiva tunde peale depilatsiooni. Kliendid räägivad sageli, et depilatsioon on ebameeldiv ja valulik, seetõttu on DEPILAX kujundanud aromaatse suhkrupasta depilatsiooniks, mis aitab klientidel unustada valu, ebameeldivad tunded ja sukelduda joovastavate aroomide maailma!

DEPILAX depileerivat suhkrupastat kasutatakse madalatel temperatuuridel ja see ei põhjusta punetust, kuna see kantakse ühtlaselt karvajuurtele ja eemaldatakse karva kasvu suunas erinevalt klassikalistele depilatsiooniribadele. See tagab tunduvalt vähem valuliku karvade eemaldamise protseduuri ja kõrge kvaliteediga depileerimise tulemuse.

Depilatsioon DEPILAX suhkrupastaga on ka naha parandaja. Tulemus: nahk on siidjaselt pehme, täiuslikult depileeritud, ilma punetuse ja ärrituseta ning loomulikult täiesti puhas.

 

Depilatsiooni ajal soovitame spetsialistidel kasutada mugavaid ja vastupidavaid nitriilkindaid.

DEPILAX Sugar Paste karva eemaldamise meetodid on üksikasjalikult kirjeldatud DEPILAX Sugari spetsiaalsel depilatsioonikoolitusel. Lisateavet vt SIIT

Maht: 300 g

"

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi