ARTISTIC GEEL KÜÜNELAKK NO. 2100005 ENHANTED BEAUTY

2100005
15,70 €

Kirjeldus

Kollektsioon on inspireeritud Hollywoodi talvistest muinasjuttudest ja kuulsatest UNIVERSAL filmiloojatest ... 5 imelist tooni, mida saab kasutada nii, nagu nad on, või anda neile salapärane matt-satiini pehmus, lakkides küüned üle FROST COAT matt pealiskihiga.

See on Kevad kollektsiooni 2016 suur hitt. See on matt pealislakk. Tänu kahele kihile saad sa nautida täiesti erinevaid toone - jäätunud efekti, sa võid seda pealiskihti kasutada ka teiste armastatud või avastamata ARTISTIC küünelakkidega.

Ainulaadse koostisega geellakkimise süsteem tagab säravad värvid ning kauapüsiva ja vastupidava maniküüri kuni 4 nädalaks;

ARTISTIC Pro 30 LED lambi abil võtab kuivamine kõigest 30 sekundit, tavalise UV lambiga kulub kuivamiseks 2 minutit.  ARTISTIC UV Soak-Off geel- ja akrüüllaki eemaldaja eemaldab geellaki ja akrüültooted vaid paari minutiga ning ei kahjusta küünepinda.

ARTISTIC geel-maniküür toob Sinu ellu rafineeritud elegantsi kordumatu kvaliteedi. 

Kogus: 15 ml

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutame me oma lehel statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel küpsiseid. Saate nende kasutamise igal ajal blokeerida või need kustutada. Loe edasi